Andris  

Nostrādāju par mežsargu 30 gadus. Manā dzīvē bija ļoti grūts periods. Tas sākās lēnām strauji pieņēmos svarā gada laikā aptuveni par 20 kilogramiem. Gāju pie ārstiem , tie vairāk kā diētu nemācēja ieteikt , daži pateica pat ,ka sirds slima , kaut neko neuzrādīja.

Indra Burkovska  

"Kad ārsts man teica, Jums būs cita dzīve, kad saksiet lietot miega mašinu, neticēju. Bet tagad pateicoties šim aparātam, uzlabojusies asinsrite, pazeminājies asinsspiediens, pazudis hroniskais nogurums, uzlabojusies vielmaiņa."

Roberts 

"Esmu 69 gadus vecs praktizējošs ārsts. Ilgus gadus slimoju ar miega apnoju, naktīs guļu ar tā saukto miega aparātu. Kopš lietoju šo aparātu, dienās nejūtu ne nogurumu, ne miegainību. Esmu gana mundrs, lai veiktu ikdienas darbu un priecātos par dzīvi! Paldies dr. J. Svažam un A. Svažam! Nebaidieties, droši meklējiet palīdzību, un jūs to saņemsiet!"

Eduards  

Еs nodarbojos ar teātri vairāk ka 40 gadus no kuriem 26 gadus esmu Rīgas krievu M. Čehova teātra direktors un ļoti mīlu savu profesiju. Katra diena prasa daudz spēka un enerģijas.

Олег 

Esmu 30 gadus jauns jūrnieks. Pirms nonācu Miega centrā biju apmeklējis daudz ārstus sūdzoties par nogurumu un miegainību. Pārsvarā saņēmu atbildi, lai beidzu ēst un vairāk sportoju. Nevarēju vairs kvalitatīvi veikt savu darbu, jo pie katras iespējas gribēju gulēt līdz ar to nebija arī enerģijas sportam.

Inga 

Šobrīd man ir 73 gadi, bet kopš kādiem 30 gadiem gan krācu, gan miegā aizturu elpu, lai pēc tam pamostos no straujas elpas ievilkšanas, dažreiz pat ar smakšanas sajūtu. Kad parādījās informācija par OMA slimību un ārstēšanas iespējām, nolēmu noskaidrot ...

Atstāj savu atsauksmi!