Viola   (41 gadi)

Par personāla attieksmi 10 balles! Kamēr es biju pie dakteres kabinetā, man dēliņš tika izklaidēts ar multenēm. Pie tam vēl pajautāja, kuras patīk?

Roman  (40 gadi)

Здорово придумано с перезвоном. Храплю, довёл жену. Позвонил, все были заняты и не отвечали. Второй раз бы не звонил. И потом мне перезвонили. Приятно и записался на визит. :)

Dainis  (56 gadi)

Iegādājos 2018.gadā oktobra mēnesī. Lietojot jūtos labi. Elpošanas aparāts sevi ir attaisnojis. Problēmas ir atrisinātas.

Ina  (59 gadi)

Paldies miega klīnikai par palīdzību un sirsnīgu attieksmi pret mani. Izmēģināju APAP aparātu, palika labāk. Ar cieņu, Ina.

Roberts 

Vajag vairāk informācijas. Grūti bija jūs atrast. Ģimenes dakters vispār nezināja, ka ja krācu, tad var arī elpa aizturēties. Tāpēc man tagad jau 30 kg klāt. Jūsu daktere teica, ka sakšu tievēt ja gulēšu ar masku. Robert Panteļejev. 8/01,2020

анна  (35 gadi)

муж сильно храпел и мы с дочей попросили его спать в другой комнате, иначе не могли спать совсем. Прочитала в интернете про всякие виды лечентя храпа и решили попробовать капу. привыкнуть надо было. она вставляется на зубы и храп совсем еле слышный. И подушку поменяли.

V 

Pateicoties " Miega slimību centram" mana dzīve ir pilnībā izmainījusies, pēdējos 2 gadus esmu par 500% enerģiskāks un dzīvespriecīgāks. Pamostos 5-6 os no rīta pilnībā izgulējies. un enerģijas pārpilns.

Ingars 22/01/2020  (55 gadi)

Es lietoju pozitīvā spiediena iekārtu (WEINMANN) no 2017. gada un esmu ļoti apmierināts ar šo iekārtu. Izguļos katru nakti, nākošā dienā jūtos lieliski. Iekārtas serviss un apkopes tiek veiktas labā līmenī.Iesaku visiem krācējiem lietot šo.

Karina  (39 gadi)

Если спать в сипап маске каждую ночь, то вес начинает снижаться примерно через год. Мы ожидали моментального эффекта снижения веса, но сразу пропал только храп и усталость днём.

Andris 

Pusotru gadu lietoju elpošanas aparātu RESMED ar aparātu esmu apmierināts, kā arī ar apkalpošanu Miega slimību centrā.

iLJA  (28 gadi)

Spasibo ot mojej zheni . kapa ot hrapa prosto spasenije, razvoda ne budet :) 30.04.2020

Леокадия Ворнав (DE)  (41 gadi)

Благодарю доктора Наталью за профессионализм и отзывчивость. Получила не только помощь в решении проблемы с бессонницей, но и огромное удовольствие от общения со специалистом высокого уровня и очень приятной дамой. Успехов вам всяческих.

Vadims (03/05/2020)  (37 gadi)

Vieta, kur patīkami atgriezties pat tad, ja esi jau vesels. Forši cilvēki! Spēku jums un pateicīgus pacientus!

Valdis  (31 gadi)

Uzrakstīju mājas lapas čatā savu jautājumu plkst. 03:00, jo biju darbā, un atbildi saņēmu plkst. 03:06! Tiešām miega dakteri never sleeps. Paldies jums!

Anna  (35 gadi)

Profesionālie cilvēki, kuri no visas sirds mīl to ko dara! Tāpēc arī labi sanāk. Komunikācija ļoti laba! Klients ir uzmanības centrā.

Aleksandrs  (44 gadi)

Pateicos par palīdzību un saprotošu attieksmi. Pie maskas var pierast, kam sākuma neticēju un biju ļoti skeptisks. Bet tagad nemaz negribu gulēt bet aparāta, jo no rīta jūtos kā cilvēks.

Olita G.  (26 gadi)

Iesaku izmantot iespēju izmeklēt miega struktūru. Unikāls pakalpojums.

Aldis  (68 gadi)

Esmu apmierināts ar elpošanas ioekārtu, guļu kā nosists. Vedīšu savu kundzi jums arī, jo viņai arī ir grūti ar gulēšanu.

Ярослав  (51 gadi)

Уже несколько лет нвблюдаюсь в этом центре, хотя большую часть времени путешествую по миру. Единственный центр, который мне предложил услугу телемедицины . Ругулировка моего сипап аппарата через телемедицину чрезвычайно удобно. Рекомендую .

Indra Burkovska  

"Kad ārsts man teica, Jums būs cita dzīve, kad saksiet lietot miega mašinu, neticēju. Bet tagad pateicoties šim aparātam, uzlabojusies asinsrite, pazeminājies asinsspiediens, pazudis hroniskais nogurums, uzlabojusies vielmaiņa."

Kristaps   (39 gadi)

Man ir 39 gadi un kopš 20 gadiem slikti guļu (3-4 stundas). Esmu aktīvs, neesmu resns, daudz strādāju un esmu 4 bērnu tēvs. Zāles arī lietoju reti. Parunājot ar Dr. Natāliju sapratu vienu - ja pats esi slinks, tad arī tavs miegs ir slinks. Labu miegu var uztrenēt. Un tagad esmu noskaņots to darīt Dr. Natālijas uzraudzībā. Apmeklēju dakteri viens pats, bet miegu "trenēju" visai ģimenei. Lepojos ar sevi :)

Roberts 

"Esmu 69 gadus vecs praktizējošs ārsts. Ilgus gadus slimoju ar miega apnoju, naktīs guļu ar tā saukto miega aparātu. Kopš lietoju šo aparātu, dienās nejūtu ne nogurumu, ne miegainību. Esmu gana mundrs, lai veiktu ikdienas darbu un priecātos par dzīvi! Paldies dr. J. Svažam un A. Svažam! Nebaidieties, droši meklējiet palīdzību, un jūs to saņemsiet!"

Eduards  

Еs nodarbojos ar teātri vairāk ka 40 gadus no kuriem 26 gadus esmu Rīgas krievu M. Čehova teātra direktors un ļoti mīlu savu profesiju. Katra diena prasa daudz spēka un enerģijas.

Олег 

Esmu 30 gadus jauns jūrnieks. Pirms nonācu Miega centrā biju apmeklējis daudz ārstus sūdzoties par nogurumu un miegainību. Pārsvarā saņēmu atbildi, lai beidzu ēst un vairāk sportoju. Nevarēju vairs kvalitatīvi veikt savu darbu, jo pie katras iespējas gribēju gulēt līdz ar to nebija arī enerģijas sportam.

Inga 

Šobrīd man ir 73 gadi, bet kopš kādiem 30 gadiem gan krācu, gan miegā aizturu elpu, lai pēc tam pamostos no straujas elpas ievilkšanas, dažreiz pat ar smakšanas sajūtu. Kad parādījās informācija par OMA slimību un ārstēšanas iespējām, nolēmu noskaidrot ...

Маргарита  (32 gadi)

Хочу поблагодарить персонал клиники за профессионализм и внимание. Отец перенёс инфаркт и в больнице рекомендовали обратиться к доктору Сважа. Чудесное отношение, внимание и высокий профессионализм. У отца состояние намного лучше, когда он использует маску ночью. Наилучшие пожелания от нашей семьи .

Voldemārs  (46 gadi)

Slikti, ka ne apdrošinātāji, ne valsts neapmaksā miega diagnostiku, bet labi ka atnācu tieši uz šo iestādi, jo nebija žēl samaksāto naudu. Bija vērts. Smaidīgas un atsaucīgas dakteres palīdzēja mums ar sievu tikt vaļā no manas krākšanas.

Edvīns 

Piecus gadus lietoju "Weinman" elpošanas iekārtu. Esmu apmierināts. Tikai ātri nolietojas maskas gumijas, tāpēc pūš garām, un tas traucē gulēšana. Ka ari jāiegādājās jauna maska.

Sandis 

Kopš 2017.gada lietoju pozitīva spiediena ventilācijas iekārtu Prisma Smart, iekārta palīdz, personāls kompetents seko līdzi terapija norisei. Miegainība un krākšana ir pazudusi pilnība, sieva ir laimīga. 11.07.2019,

Vera 

Laipni darbinieki. Visu izskaidro. Izstāsta par jaunumiem. Super! 3/06/2019

Oskars 

Ļoti patīk attieksme pret cilvēkiem, tas, ka uzmanīgi visu apskatās, izskaidro. Patīkams un jauks personāls.

АЛИНА  

Трудно было найти информацию про вас, врачи и сестрички очень хорошие. Не были готовы, что очень дорого у вас. Но нет другой альтернативы. И государство оплатило 80% от апарата. Зато теперь я больше не мучаюсь и не храплю. Дышу ночью спокойно и думать не хочу, что бы спать без маски. Алина.

Arnis pAVLOVS 59 gadi 

Ārstējos dr. Jura kopš kāda 2009.gada. Pirmo iekārtu pirku no saviem līdzekļiem, bet tagad uzzināju , ka tagad pacientiem valsts apmaksā iekārtas un tas ir ļoti labi. Beidzot cilvēki negulēs pie stūres, kā bija man kādreiz, un dēļ tā kā ir aizmiguši neies bojā avārijās un necietīs arī citi. Veiksmi darbā!

George  (38 gadi)

Paldies pat attieksmi un profesionālismu.

Veneranda  (53 gadi)

Добрый день, хочу поблагодарить докторов клиники сна за теплоту и профессионализм. Моему отцу 81 год и он не владеет техникой и не имеет компьютера, а я не могу к нему поехать из за ситуации с вирусом. Жаловался на тяжесть дыхания и головные боли, все время хочет спать, нет сил. Спасибо, что есть такая возможность получить полноценную консультацию по телефону, теперь ждем диагностики.

Katerina   (43 gadi)

Paldies kolēģi! Mani pacienti tagad ir jūsu drošās rokās!

Andris  

Nostrādāju par mežsargu 30 gadus. Manā dzīvē bija ļoti grūts periods. Tas sākās lēnām strauji pieņēmos svarā gada laikā aptuveni par 20 kilogramiem. Gāju pie ārstiem , tie vairāk kā diētu nemācēja ieteikt , daži pateica pat ,ka sirds slima , kaut neko neuzrādīja.

Olita  (26 gadi)

Man veica miega fāžu diagnostiku un izrādījās, ka man miega fāzes ir sajauktas vietām. Tāpēc arī nedarbojās miega zāles. Pamainīja zāles un super! Paldies, jo domāju, ka Latvijā nemaz to nevar noteikt. Cieņā, Olita. (UK)

Niklavs Zosevs  (41 gadi)

nEVARU SAGAIDĪT KAD PARĀDĪSIES BEZKONTAKTA MIEGA DIAGNOSTIKA. pIRMAIS RINDĀ PIERAKSTĪJOS. n.

Евгений Анреевич  (57 gadi)

Одна из немногих клиник, которая находится максимально близко к пациенту. Легко дозвониться, легко записаться и все процессы проходят максимально понятно для самого пациента . Коммуникация на высочайшем уровне. И приятно, что на визиты можно брать вторую половинку, которая знает гораздо больше про то, что происходит со мной во сне.

Lelde Zanda  (51 gadi)

Visi, kas raksta, ka aparāti pret miega apnoju nepalīdz, nemaz nezin kā tas ir neelpot. Es atnācu uz klīniku ar sūdzību, ka vīram traucēja mana krākšana. Bet izmeklējos un man atrada miega apnoju, bet es domāju, kāpēc murgus pa nakti redzu un ļoti svīstu? Izrādījās ka tāpēc, ka neelpoju! Tāpēc esmu laimīga lietot miega aparātu un elpot pa nakti normāli. Patiesā cieņā!

Jura 

Normalnoje mesto,horoshij vrach. No parkovka plohaja.

Ulrika  (26 gadi)

Viss ir labi un bezmaksas maskas!

Alexander  (48 gadi)

Esmu smēķētājs un nu jau ir riebīga kaite HOPS. Dzīvot ar to smagi, bet esmu laimīgs, ka atradu šo klīniku un Dr.Andu Nodevu, kas beidzot nozīmēja man normālu ārstēšanu, izrakstīja man elpošanas aparātu un tagad es varu dzīvot un priecājos, ka varu uzkāpt uz otro stāvu. No visas sirds iesaku, ja jums HOPS-negaidiet, ejiet pēc skābekļa!

Atstāj savu atsauksmi!